Ivan Lemenu Algemeen Directeur
ivan.lemenu@dekorf-vzw.be

tel. 056 23 41 50, gsm 0499 93 28 78


 

Jan Vanhaerents Directeur HRM & organisatie

jan.vanhaerents@dekorf-vzw.be

tel. 056 23 41 60, gsm 0499 93 28 70


 

Hanne Devoldere directeur Zorg

hanne.devoldere@dekorf-vzw.be

tel. 056 23 41 63, gsm 0499 93 29 73
 

 

Ann Delmulle Zorgcoördinator

ann.delmulle@dekorf-vzw.be

tel. 056 23 41 68, gsm 0497 47 69 71


Dimka Masure Zorgcoördinator

dimka.masure@dekorf-vzw.be

tel. 056 23 41 66, gsm 0499 93 28 72


Magda De Deyne Zorgcoördinator

magda.de.deyne@dekorf-vzw.be

tel. 056 23 41 67, gsm 0499 93 28 71


Carine Seys Zorgcoördinator

carine.seys@dekorf-vzw.be

tel. 056 23 41 68, gsm 0499 93 28 69


Ruth Veraverbeke Zorgcoördinator

ruth.veraverbeke@dekorf-vzw.be

tel. 056 23 41 69, gsm 0499 93 28 68

Shannen De Bruycker zorgcoördinator

shannen.debruycker@dekorf-vzw.be

tel. 056 23 41 65, gsm 0499 93 28 75

 

Karen Nottebaere Teamcoördinator koepel 1 en 7

karen.nottebaere@dekorf-vzw.be

tel. 056 23 41 61, gsm 0491 56 36 27


Sylvie Pauwels Teamcoördinator koepel 2

sylvie.pauwels@dekorf-vzw.be

gsm 0497 58 88 33


Nadège Masure Teamcoördinator koepel 3 en 4

nadege.masure@dekorf-vzw.be

tel. 056 23 41 64, gsm 0499 93 28 74


Tom Vermeir Teamcoördinator koepel 5 en 6

tom.vermeir@dekorf-vzw.be

tel. 056 23 41 62, gsm 0499 93 28 76

 
 

Koepel 1:

Sofie Claus >sofie.claus@dekorf-vzw.be

gsm: 0491 563 629

Ilse Geldhof > ilse.geldhof@dekorf-vzw.be

gsm: 0497 476 973

Dorothy Sabbe > dorothy.sabbe@dekorf-vzw.be

gsm: 0492 586 850

 

Greet Vanoosthuyze > greet.vanoosthuyze@dekorf-vzw.be

gsm: 0491 563 628

Karlien Vanclooster > karlien.vanclooster@dekorf-vzw.be

gsm: 0491 563 630

Michelle Casteur > michelle.casteur@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 534

Jolien Vanlerberghe > jolien.vanlerberghe@dekorf-vzw.be

gsm: 0492 586 848

Axel Decavele > axel.decavele@dekorf-vzw.be

gsm: 0474 207 669

Emmy Vandekerckhove >emmy.vandekerckhove@dekorf-vzw.be

gsm:

 

Koepel 2:

Jelle Vanholst > jelle.vanholst@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 518

Saartje Deman > saartje.deman@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 514

Kauter Kasmi > kauter.kasmi@dekorf-vzw.be

gsm:

Mia Spincemaille > mia.spincemaille@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 515

Ann Decock > ann.decock@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 513

Melissa Blauwblomme > melissa.blauwblomme@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 512

Hannelore Vandenbroucke > hannelore.vandenbroucke@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 517

Laura Van Troys > laura.vantroys@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 516

 

Koepel 3:

Isabelle Verbeke > isabelle.verbeke@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 526

Evelyn Bruyneel > evelyn.bruyneel@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 520

Jens Lievens > jens.lievens@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 525

Annelies Desmet > annelies.desmet@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 522

Jonathan Blondeel > jonathan.blondeel@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 519

Eline Hanssens > eline.hanssens@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 523

Marleen De Hulsters > marleen.dehulsters@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 521

An Kindt   > an.kindt@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 524

Lucas Quincy > quincy.lucas@dekorf-vzw.be

gsm:

 

Koepel 4:

Carla Verkindere > carla.verkindere@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 546

Els Vervaeke > els.vervaeke@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 547

Sabine Balcaen > sabine.balcaen@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 540

Sarah Lobbens > sarah.lobbens@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 542

Herlinde Debaere > herlinde.debaere@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 541

Nathalie Pinoy > nathalie.pinoy@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 543

Kathleen Vandeputte > kathleen.vandeputte@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 545

Lieve Van Der Schueren > lieve.vanderschueren@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 544

 

Koepel 5:

Pascal Van Daele > pascal.vandaele@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 553

Sonja Lepouttre > sonja.lepouttre@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 552

Elke Truyaert > elke.truyaert@dekorf-vzw.be

gsm: 0499 901 639

Lieselot Eeckhout  lieselot.eeckhout@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 550

Marie-Anne Dewitte > marie-anne.dewitte@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 549

Peter Baudewyns > peter.baudewyns@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 548

Claudine Geldof > claudine.geldhof@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 551

Febe Vanacker > febe.vanacker@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 532

Koepel 6:

 

Michaël Deprez > michaël.deprez@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 558

Melanie Theerlynck > melanie.theerlynck@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 561

Johan Dedeurwaerder > johan.dedeurwaerder@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 559

Helen Cools > helen.cools@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 556

Sofie Decock > sofie.decock@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 560

Julie Courtens > julie.courtens@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 557

Sofie Vanderbeke > sofie.vanderbeke@korf-vzw.be

gsm: 0493 097 554

Elke Truyaert > elke.truyaert@dekorf-vzw.be

gsm: 0499 901 639

 

Koepel 7:

Sabrina Vergauwen > sabrina.vergauwen@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 568

Annelies Uten > annelies.uten@dekorf-vzw.be

gsm: 0497 476 974

Lindsey Coucke > lindsey.coucke@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 563

Nathalie Croubels > nathalie.croubels@dekorf-vzw.be

gsm: 0497 097 564

Rita Baert > rita.baert@dekorf-vzw.be

gsm: 0497 476 972

Delphine Holvoet > delphine.holvoet@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 565

Sientje Noppe > sientje.noppe@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 569

Wietske Dekimpe > wietske.dekimpe@dekorf-vzw.be

gsm: 0493 097 533

 

Samen Ondersteunen bij Herstel en (dag)Invulling

Hannelore Ryckeboer

hannelore.ryckeboer@dekorf-vzw.be

gsm: 0499 90 85 34


Carine Capelle

carine.capelle@dekorf-vzw.be

gsm: 0499 90 85 35

 
 

Iris Hoornaert

iris.hoornaert@dekorf-vzw.be

gsm: 0499 90 16 47

Gerdi Vanhie Preventieadviseur - Systeembeheer - Projectbeheer

gerdi.vanhie@dekorf-vzw.be

gsm 0499 93 28 64


Els Vuylsteker Boekhouding

els.vuylsteker@dekorf-vzw.be

gsm. 0493 097 527

Geert Benoit Beleidsmedewerker

geert.benoit@dekorf-vzw.be

gsm 0499 93 28 77

 

Jodi Herssens  > jodi.herssense@dekorf-vzw.be

gsm. 0499 901 641

Hilde Duyck > hilde.duyck@dekorf-vzw.be

gsm. 0493 097 528

Martine Buysschaert > martine.buysschaert@dekorf-vzw.be

gsm.  0499 932 865

 

Henk Vandooren
henk.vandooren@dekorf-vzw.be

gsm 0499 932 863

Alain Debouvere
alain.debouvere@dekorf-vzw.be

gsm 0497 588 834

Annelore Boone
annelore.boone@dekorf-vzw.be

Technische Dienst

Kok

Poetsdienst

Francine Van Neer, Nathalie Deprez, Katrien Derveaux, Christine Devaere, Anita Laverge, Bernadette Noppe, Sara Aakrouche, Djamila Kherfi, Vera Van Den Berghe

Pottelberg 15 - 8500 Kortrijk

056 22 49 44

info@dekorf-vzw.be

© 2019 by Studio FRAMA.

  • White Facebook Icon