top of page
Directie
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png

Ivan Lemenu Directeur innovatie en kwaliteit xplo
ivan.lemenu@xplo.be

tel. 056 23 41 50, gsm 0499 93 28 78


 

Jan Vanhaerents Directeur HRM & organisatie xplo

jan.vanhaerents@xplo.be

tel. 056 23 41 60, gsm 0499 93 28 70


 

Hanne Devoldere campus directeur

hanne.devoldere@xplo.be

tel. 056 23 41 63, gsm 0499 93 28 73
 

Zorgcoördiati Lijst
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png

Ann Delmulle Zorgcoördinator

ann.delmulle@xplo.be

tel. 056 23 41 68, gsm 0497 47 69 71


Dimka Masure Zorgcoördinator

dimka.masure@xplo.be

tel. 056 23 41 66, gsm 0499 93 28 72


Magda De Deyne Zorgcoördinator

magda.de.deyne@xplo.be

tel. 056 23 41 67, gsm 0499 93 28 71


Carine Seys Zorgcoördinator

carine.seys@xplo.be

tel. 056 23 41 68, gsm 0499 93 28 69


Ruth Veraverbeke Zorgcoördinator

ruth.veraverbeke@xplo.be

tel. 056 23 41 69, gsm 0499 93 28 68

Marie Gryp zorgcoördinator

marie.gryp@xplo.be

gsm: 0493 097 535

Karlien Vanclooster zorgcoördinator

karlien.vanclooster@xplo.be

gsm: 0491 563 630

Teamcoördinatie
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png

Karen Nottebaere Teamcoördinator koepel 1, flexteam en team context

karen.nottebaere@xplo.be

tel. 056 23 41 61, gsm 0491 56 36 27


Sylvie Pauwels Teamcoördinator koepel 2

sylvie.pauwels@xplo.be

gsm 0497 58 88 33


Nadège Masure Teamcoördinator koepel 3, 4 en SOHI

nadege.masure@xplo.be

tel. 056 23 41 64, gsm 0499 93 28 74


Tom Vermeir Teamcoördinator koepel 5 en 6

tom.vermeir@xplo.be

tel. 056 23 41 62, gsm 0499 93 28 76

Afdelingen
Flexteam Lijst

Flex team:   gsm: 0492 586 851

Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png

Sofie Claus sofie.claus@xplo.be

gsm: 0491 563 629

Ilse Geldhof > ilse.geldhof@xplo.be

gsm: 0497 476 973

Dorothy Sabbe > dorothy.sabbe@xplo.be

gsm: 0492 586 850

Michelle Casteur > michelle.casteur@xplo.be

gsm: 0493 097 534

Axel Decavele > axel.decavele@xplo.be

gsm: 0474 207 669

Phebe Corteville > phebe.corteville@xplo.be

gsm: 0474 950 935

Nick Vroman > nick.vroman@xplo.be

gsm: 0493 097 544

Koepel 1 Lijst

Koepel 1:   gsm: 0492 586 857

Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png

Annelies Uten > annelies.uten@xplo.be

gsm: 0497 476 974

Nathalie Croubels > nathalie.croubels@xplo.be

gsm: 0493 097 564

Rita Baert > rita.baert@xplo.be

gsm: 0497 476 972

Hanne Demeulemeester > hanne.demeulemeester@xplo.be

gsm: 0491 370 930

Sientje Noppe > sientje.noppe@xplo.be

gsm: 0493 097 569

Wietske Dekimpe > wietske.dekimpe@xplo.be

gsm: 0493 097 533

Delphine Holvoet > delphine.holvoet@xplo.be

gsm: 0493 097 565

Ulrieke Vullers > ulrieke.vullers@xplo.be

gsm: 0499 692 011

Raoul Deblaere raoul.deblaere@xplo.be

gsm: 0499 692 014

Karen Desmedt > karen.desmedt@xplo.be

gsm: 0499 691 905

Heleen Descan > heleen.descan@xplo.be 

gsm: 0471 700 195

Koepel 2 Lijst

koepel 2: gsm: 0492 586 852

Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png

Jelle Vanholst > jelle.vanholst@xplo.be

gsm: 0493 097 518

Saartje Deman > saartje.deman@xplo.be

gsm: 0493 097 514

Kauter Kasmi > kauter.kasmi@xplo.be

gsm: 0499 691 962

Mia Spincemaille > mia.spincemaille@xplo.be

gsm: 0493 097 515

Ann Decock > ann.decock@xplo.be

gsm: 0493 097 513

Melissa Blauwblomme > melissa.blauwblomme@xplo.be

gsm: 0493 097 512

Hannelore Vandenbroucke > hannelore.vandenbroucke@xplo.be

gsm: 0493 097 517

Laura Van Troys > laura.vantroys@xplo.be

gsm: 0493 097 516

Ilka Dhondt > ilka.dhondt@xplo.be

gsm: 0499 901 645

Koepel 3 Lijst

Koepel 3:   gsm: 0492 586 853

Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png

Isabelle Verbeke > isabelle.verbeke@xplo.be

gsm: 0493 097 526

Evelyn Bruyneel > evelyn.bruyneel@xplo.be

gsm: 0493 097 520

Annelies Desmet > annelies.desmet@xplo.be

gsm: 0493 097 522

Jonathan Blondeel > jonathan.blondeel@xplo.be

gsm: 0493 097 519

Eline Hanssens > eline.hanssens@xplo.be

gsm: 0493 097 523

An Kindt   > an.kindt@xplo.be

gsm: 0493 097 524

Quincy Lucas > quincy.lucas@xplo.be

gsm: 0493 097 555

Gael Hamidi > gael.hamidi@xplo.be

gsm: 0499 692 008

Koepel 4 Lijst

Koepel 4:   gsm: 0492 586 854

Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png

Carla Verkindere > carla.verkindere@xplo.be

gsm: 0493 097 546

Els Vervaeke > els.vervaeke@xplo.be

gsm: 0493 097 547

Sabine Balcaen > sabine.balcaen@xplo.be

gsm: 0493 097 540

Sarah Lobbens > sarah.lobbens@xplo.be

gsm: 0493 097 542

Herlinde Debaere > herlinde.debaere@xplo.be

gsm: 0493 097 541

Kathleen Vandeputte > kathleen.vandeputte@xplo.be

gsm: 0493 097 545

Cynthia Jaquet > cynthia.jaquet@xplo.be

gsm: 0493 097 525

Koepel 5 Lijst

Koepel 5:   gsm: 0492 586 855

Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png

Pascal Van Daele > pascal.vandaele@xplo.be

gsm: 0493 097 553

Sonja Lepouttre > sonja.lepouttre@xplo.be

gsm: 0493 097 552

Rani Vandecappelle > rani.vandecappelle@xplo.be

gsm: 0499 692 018

Lieselot Eeckhout  lieselot.eeckhout@xplo.be

gsm: 0493 097 550

Peter Baudewyns > peter.baudewyns@xplo.be

gsm: 0499 901 643

Claudine Geldof > claudine.geldhof@xplo.be

gsm: 0493 097 551

Emmy Vandekerckhove emmy.vandekerckhove@xplo.be

gsm: 0493 097 530

Koepel 6 Lijst

Koepel 6:   gsm: 0492 586 856

Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png

Michaël Deprez > michael.deprez@xplo.be

gsm: 0493 097 560

Lore Vancoppenolle > lore.vancoppenolle@xplo.be

gsm: 0492 586 856

Helen Cools > helen.cools@xplo.be

gsm: 0493 097 556

Sofie Decock > sofie.decock@xplo.be

gsm: 0493 097 558

Julie Courtens > julie.courtens@xplo.be

gsm: 0493 097 557

Sofie Vanderbeke > sofie.vanderbeke@xplo.be

gsm: 0493 097 554

Elke Truyaert > elke.truyaert@xplo.be

gsm: 0499 901 639

Imke Vercaemst > Imke.vercaemst@xplo.be

gsm: 0493 097 531

Contextteam List

Contextteam

Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png

Greet Vanoosthuyze > greet.vanoosthuyze@xplo.be

gsm: 0491 563 628

Lindsey Coucke > lindsey.coucke@xplo.be

gsm: 0493 097 563

Jens Lievens > jens.lievens@xplo.be

gsm: 0497 476 970

Lies Demeyere > lies.demeyere@xplo.be

gsm: 0499 901 645 

Carine Capelle > carine.capelle@xplo.be

gsm: 0499 90 85 35

SOHI

Samen Ondersteunen bij Herstel en (dag)Invulling

Puntje_1.png
Puntje_1.png

Hannelore Ryckeboer

hannelore.ryckeboer@xplo.be

gsm: 0499 90 85 34

Emiel Martens

emiel.martens@xplo.be

gsm: 

Ervaringsdeskundige
Puntje_1.png

Sandra Carlier

sandra.carlier@xplo.be

gsm: 0499 90 16 47

Beleidsmedewerkers
Puntje_1.png
Puntje_1.png

Gerdi Vanhie Preventieadviseur - Systeembeheer - Projectbeheer

gerdi.vanhie@xplo.be

gsm 0499 93 28 64


Els Vuylsteker Boekhouding

els.vuylsteker@xplo.be

gsm. 0493 097 527

Administratieve medewerkers

Administratieve

medewerkers

Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png

Jodi Herssens  > jodi.herssens@xplo.be

gsm. 0499 901 641

Hilde Duyck > hilde.duyck@xplo.be

gsm. 0493 097 528

Trixie Botteldoorne > trixie.botteldoorne@xplo.be

tel.  056 22 49 44

Logistieke medewerkers

Logistieke

medewerkers

Puntje_1.png
Puntje_1.png
Puntje_1.png

 

Technische Dienst

Henk Vandooren
henk.vandooren@xplo.be

gsm 0499 932 863

Alain Debouvere
alain.debouvere@xplo.be

gsm 0497 588 834

 

Kok

Annelore Boone
annelore.boone@xplo.be

 

Poetsdienst

Nathalie Deprez, Katrien Derveaux, Christine Devaere, Anita Laverge, Bernadette Noppe, Sara Aakrouche, Djamila Kherfi, Vera Van Den Berghe

bottom of page